Máte rádi naše plavky Fantasy? Máme pro vás i podprsenky

Zajistěte si pohodlí po celý rok!

Oblíbily jste si plavky Fantasy, nebo máte plné poprsí? V zimních měsících asi plavky neužijete, tak jako v létě, ale máme novinku, která vás zaručeně nadchne! Co byste, milé dámy, řekly na podprsenku, která je stejně tak komfortní a sedí ještě líp, než je ta plavková? Bude vám skvělou oporou, která nikdy nezklame a pomůže vykouzlit hezký tvar i povolenějším prsům. Podprsenka Fantasy 70120 je tvarově i konstrukčně totožná s plavkovou podprsenkou Fantasy P12. Pokud jste si oblíbili plavkovou podprsenku P12 budete spokojené i s naší novou podprsenkou Fantasy 70120. 

Opora po celý den

Podprsenku Fantasy ocení především dámy s bujným dekoltem. Ať se chystáte do práce nebo na nákup, tenhle kousek vám bude vždycky oporou! Jemně vyztužená bezešvá podprsenka nabízí vyšší střed a boční kostice, široký obvod a pevná nastavitelná ramínka. Přesně, jak jste zvyklé z plavkového provedení. Co mají tyto vlastnosti společného? Ať se stane cokoli, vaše poprsí bude jako v bavlnce!

Plný dekolt a ladné křivky

Vyšší zádíčkový díl a širší díly po obvodu navíc podpoří tvarování ženských křivek. Ať patříte mezi útlejší nebo baculatější ženy, podprsenka vám dokonale padne. Už se nemusíte trápit s faldíky pod upnutým tričkem, nebo neustálým rovnáním svých vnad, sotva se předkloníte nebo zvednete ruce. Střih podprsenky vám zajistí ještě jeden bonus - váš dekolt bude vždy plný a přirozeně tvarovaný!

Snadný výběr velikosti

Podprsenka se vám líbí ale váháte nad velikostí? To nemusíte! Podprsenka Fantasy je navržená totožně jako její plavková varianta. Proto si s klidem vyberte velikost, jakou jste nosila během léta. Pokud plavky ještě neznáte, pošlete nám své míry do naší poradny, nebo mrkněte do tabulky velikostí.