Vrácení zboží

GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ DO 30 DNŮ

Objednali jste si chybnou velikost? Bylo zboží po doručení poškozené nebo byste raději jinou barvu? Zboží lze do 30 dnů od obdržení u nás možné vyměnit, popřípadě žádat vrácení kupní ceny.

Pokud jste obdrželi v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Účtováno vám bude pouze poštovné a balné. Výrobek pro výměnu nebo vrácení zašlete s tímto průvodním listem a dokladem o koupi v originálním balení zpět na naši adresu do 30 dnů od jeho zakoupení a to ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (například vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice, nikoli obálka). Vracené zboží zároveň doporučujeme pojistit. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za něj žádat vrácení peněz.

Zboží pro výměnu, či vrácení zasílejte pouze na adresu centrálního skladu:

VIP-PRADLO.CZ
Fantasy Italia s.r.o.
areál firmy Šohaj
Úprkova 683
696 62 Strážnice

PRO SLOVENSKO:

VIP-PRADLO.CZ
Fantasy Italia s. r. o.
P.O. BOX 157
Skalica 909 01
Slovenská Republika

Pro bezproblémové doručení u zásilek odesílaných prostřednictvím Zásilkovny uvádějte prosím adresu v tomto tvaru (bez doplňujících údajů "areál firmy Šohaj"): 

Fantasy Italia s.r.o.
Úprkova 683
696 62 Strážnice
 
Tiskopis k výměně zboží získáte klikem na tento odkaz.

Odstoupení od smlouvy uzavřené za použití prostředků dálkové komunikace:

Je-li kupujícím spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s § 53 (7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Kupujícímu budou navráceny peněžní prostředky prostřednictvím bankovního převodu a to do 14-ti dnů od navrácení nepoškozeného zboží včetně originálního obalu na doručovací adresu prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě, že kupující žádá o výměnu zboží nebo vrácení peněz je povinnen výrobek navrátit zpět bez známek používání, nepoškozený a v původním obalu spolu s kopií účetního dokladu, který obdržel při nákupu zboží. Na fakturu prosím poznačte, za jakou velikost, nebo zboží požadujete vrácené zboží vyměnit.