Vrácení zboží

GARANCE VÝMĚNY ZBOŽÍ DO 30 DNŮ

Objednali jste si chybnou velikost? Bylo zboží po doručení poškozené nebo byste raději jinou barvu? Zboží lze do 30 dnů od obdržení u nás možné vyměnit, popřípadě žádat vrácení kupní ceny.

Pokud jste obdrželi v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Účtováno vám bude pouze poštovné a balné. Výrobek pro výměnu nebo vrácení zašlete s tímto průvodním listem a dokladem o koupi v originálním balení zpět na naši adresu do 30 dnů od jeho zakoupení a to ve vhodném obalu, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (například vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice, nikoli obálka). Vracené zboží zároveň doporučujeme pojistit. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit nebo za něj žádat vrácení peněz.

Zboží pro výměnu, či vrácení zasílejte pouze na adresu centrálního skladu:

VIP-PRADLO.CZ
Fantasy Italia s.r.o.
areál firmy Šohaj
Úprkova 683
696 62 Strážnice

PRO SLOVENSKO:

VIP-PRADLO.CZ
Fantasy Italia s. r. o.
P.O. BOX 157
Skalica 909 01
Slovenská Republika

Pozn. PO BOX je služba provozovaná slovenskou poštou, proto na náš PO BOX 157, Skalica lze zásilky zasílat pouze prostřednictvím kurýra Slovenská Pošta a.s.. Jinými dopravci můžete zásilky zasílat na níže uvedenou adresu. 

Pro bezproblémové doručení u zásilek odesílaných prostřednictvím Zásilkovny uvádějte prosím adresu v tomto tvaru (bez doplňujících údajů "areál firmy Šohaj"): 

Fantasy Italia s.r.o.
Úprkova 683
696 62 Strážnice
 
Tiskopis k výměně zboží získáte klikem na tento odkaz.

Odstoupení od smlouvy uzavřené za použití prostředků dálkové komunikace:

Je-li kupujícím spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s § 53 (7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Kupujícímu budou navráceny peněžní prostředky prostřednictvím bankovního převodu a to do 14-ti dnů od navrácení nepoškozeného zboží včetně originálního obalu na doručovací adresu prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě, že kupující žádá o výměnu zboží nebo vrácení peněz je povinnen výrobek navrátit zpět bez známek používání, nepoškozený a v původním obalu spolu s kopií účetního dokladu, který obdržel při nákupu zboží. Na fakturu prosím poznačte, za jakou velikost, nebo zboží požadujete vrácené zboží vyměnit.