3D SPACER podprsenky Fantasy

3D Spacer pro bujný dekolt

Řadíte se k majitelkám bujnějšího poprsí? Přicházíme s jedinečnou technologií, která vám zaručí pohodlí i během parných dnů.

Přirozené křivky a podpora poprsí

Technologie 3D Spacer se zaměřuje především na odvod vlhkosti. Jedinečná 3D pěna, ze které se košíčky vyrábějí, je tvořena tisíci mikrokomůrkami, které zajišťují prodyšnost celého materiálu. Podprsenky 3D Spacer se tak stávají nepsotradatelným parťákem během horkých dnů zejména pro majitelka bujných dekoltů. 

 

Pohodlíčko i během léta

Kvalitní provedení a pevný krajkovaný obvod zaručují, že vaše poprsí zůstane tam, kde má. Boční kostice se starají o to, aby ňadra nevyskakovala do stran. Lehce vyztužené košíčky dodávají poprsí přirozený vzhled. Během celého roku je tato příjemná podprsenka k dostání v bílé, černé a pudrové barvě. V sezóně pak nabízíme různé odstíny z celé palety barev.

Tip pro nositelky

K podprsenkám vyzkoušejte kalhotky či brazilky, které nejsou pod oblečením vidět. Oceníte to jak u upnutých nebo světlých kalhot, tak u šatů.

Plavková varianta v prádelkové podobě

P12 je naše oblíbená plavková podprsenka. Vy, které jste si ji oblíbili, jistě uvítáte její prádélkovou variantu. Ta přináší jedinečné vlastnosti pro každý dekolt. Pyšní se tvarovanými košíčky, vyšším středem, bočními kosticemi a pevnými ramínky, která netlačí. Její chloubou jsou vkusné detaily, které na první pohled zaujmou. Oceníte mašličku mezi košíčky a jemnou vpracovanou krajku v sedýlku.