Nákup bez rizik

Bojíte se nakupovat přes internet? S námi nemusíte!

Jsme firma se sedmnáctiletou tradicí v oblasti distribuce, výroby a maloobchodního prodeje v rámci české a slovenské republiky. Dovážíme a distribuujeme bezmála dvaceti značek spodního prádla, plavek, pyžam, županů, volnočasového a domácího oblečení z různých koutů světa. Mimo to již šestým rokem také vyrábíme vlastní kolekce plavek a spodního prádla s rozsahem košíčků B-I vedených pod názvem Fantasy. Naše společnost také deset let provozuje  stejnojmennou kamennou prodejnu se spodním prádlem a plavkami, kterou naleznete v Hodoníně na adrese Dolní Valy 248/7 (naproti OC CENTRUM).  Troufáme si tedy o sobě tvrdit, že jsme odborníky ve svém oboru a spodnímu prádlu a plavkám opravdu rozumíme.

Snažíme se také o to, aby jste při nakupování na www.vip-pradlo.cz, dostali takové informace, které povedou k tomu, že výběr sortimentu a nákup bude co možná nejsnazší a zvolená velikost bude odpovídat vašim potřebám. Průběžně vás na našem blogu informujeme o trendech, o tom, jak prádlo správně vybírat, čeho se vyvarovat a jak nakupovat v souladu s vašimi potřebami a docílit tím vaší maximální spokojenosti s nákupem.  Pokud by jste si i tak nebyli jisti, neváhejte se obrátit na naši poradnu. Aktuální informace a zajímavosti můžete také sledovat na našem facebookovém profilu. Pro ještě větší pocit jistoty vám nabízíme tyto záruky:

1. Možnost vrácení dodaného zboží do 30 dnů od převzetí zásilky.

Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zásilky, že vám objednané zboží nesedí, nebo se vám nelíbí máte možnost jej do 30 dnů od jeho převzetí v nepoškozeném stavu vrátit a to bez udání důvodu. Naše reklamační oddělení vám zboží neprodleně vymění, nebo vám obratem navrátí peníze zpět na váš účet. Pro urychlení výměny či vrácení peněz do zásilky prosím přidejte kopii faktury a informaci o tom, zda chcete zboží vyměnit, nebo vrátit peníze.

Zboží musí být:

- naprosto neporušené, v originálním obalu, nepoužívané, opatřené originální visačkou a zabalené tak, aby přepravou nedošlo k jeho poškození.

- odesláno do 30 dnů od jeho obdržení.

- opatřeno kopií dokladu o zakoupení.

V případě, že by vrácená zásilka nesplňovala výše uvedené podmínky, tak vaší žádosti o výměnu bohužel nemůže být vyhověno. Zboží zasílejte na adresu: VIP-PRADLO.CZ - Fantasy Italia s.r.o., areál firmy Šohaj, Úprkova 678, Strážnice, 696 62

2. Při výměně zboží za jinou velikost u druhé zásilky neplatíte dopravné.

Ke kopii faktury přiložte sdělení  za jakou velikost potřebujete zakoupený výrobek vyměnit. Zboží vám bude obratem vyměněno. V případě, že by požadovaná velikost nebyla skladem, tak by jsme Vás o této skutečnosti obratem informovali. Pokud by došlo k třetí a další výměně, tak by vám bylo účtováno dopravné ve výši 80,-Kč

3. Využijte ke zkoušení odběrného místa a kamenné prodejny.

Zboží si můžete vyzkoušet na našem odběrném místě a to na adrese: VIP-PRADLO.CZ - Fantasy Italia s.r.o., areál firmy Šohaj, Úprkova 678, Strážnice, 696 62, nebo v naší kamenné prodejně v Hodoníně, Dolní Valy 248/7 (naproti OC CENTRUM), kam vám po dohodě můžeme zboží zdarma doručit.

Pokud si zboží odeberete na jednom z těchto odběrných míst, tak nehradíte dopravné.