95% zboží skladem

Fantasy Italia s.r.o. – velkoobchod dámského i pánského spodního prádla, plavek, pyžam, županů a domácího oblečení. Dovážíme pro Vás krásné spodní prádlo z Itálie, Velké Británie a Nizozemí… to vše ve velikostech obvodů od 60 až 115 cm a velikostech košíčků A-O. Některé kolekce dám. spodního prádla, plavek, pyžam a županů vyrábíme v České republice pod značkou FANTASY a to až do větších velikostí.
 
V naší nabídce naleznete kompletní stálé i módní, sezónní kolekce dám. spodního prádla italských značek LEILIEVE, PIERRE CARDIN, SÍ E LEI, LORMAR a GUESS, které jsou určené spíše na menší poprsí (vel. koš. A-D). Více obdařené ženy (vel. košíčků D-O) si jistě vyberou krásné kousky z kolekcí značek PARFAIT, PANACHE, CURVY KATE a české značky FANTASY. Kdo je fanouškem bavlněného spodního prádla, určitě ocení nabídku značky EMY, JADEA a COTONELLA. Bezešvé, pohodlné prádlo u nás reprezentuje značka BELLISSIMA. Mužům nabízíme pánské spodní prádlo značek PIERRE CARDIN, GUESS, KAPPA, JOLIDON a DIADORA. Z plavek u nás najdete značky Sí e Lei, Lormar, Jolidon a na objemnější tvary plavky FANTASY. Z pánských plavek potom značky PIERRE CARDIN, SCUBA a JOLIDON. Z nočního programu nabízíme pyžamka, noční košile i župany a jiné doplňky.
 
Pro zákazníky vyžadující vysokou kvalitu a styl dovážíme spodní prádlo, plavky, pyžama, župany a volnočasové oblečení luxusních značek GUESS, EMPORIO ARMANI, CALVIK KLEIN, TOMMY HILFIGER, DIESEL a další.
 
Pro rozmanitost sortimentu jsme do nabídky e.shopu zařadili zboží spousty ostatních značek. Pro rychlý servis a spolehlivé dodávky skladujeme zboží na ploše 1 200 m2
 
Kdo hledá něco vyjímečného jak designem, materiálem a hodnotou dlouhodobě budovaných značek, je na správné adrese. Vše je možné shlédnout a objednat na www.vip-pradlo.cz