Dejte prádlem naději

0
4
9
3
5
SPOLEČNĚ JSME ZATÍM V ROCE 2023 VYBRALI

Nákupem prádla a plavek naší značky fantasy jste i v roce 2022 přispěli k finančnímu daru celkovou čáskou 70 000 kč. děkujeme! 

V roce 2021 jsme díky vašim nákupům přispěli celkovou částkou 97 122 KČ

 

 

Protože víme, jak je pomoc od veřejnosti důležitá, tak jsme již mimo jiné přispěli NFDO Krtek v ROCE 2020 ČÁSTKOU 100 000 Kč.

"Dejte prádlem naději" je projekt, kdy vy jako kupující se stáváte součástí týmu dárců Nadačního fondu dětské onkologie (NFDO) Krtek. Z tržeb z nákupu plavek a spodního prádla naší značky FANTASY, kterou pro vás vyrábíme věnujeme 5% na podporu NFDO Krtek. Výši příspěvku z vašeho nákupu máte možnost vidět ve vašem účtu na našem e.shopu vip-pradlo.cz. Vzhledem k tomu, že u nás máte možnost vrácení zboží do 30 dnů od data nákupu a některé plavky pro vás šijeme také na míru a dodány jsou nejpozději do 20 dnů od jejich objednání, přičítají se částky věnované NFDO Krtek 30 dnů od fakturace zboží.

 

 

O NAŠEM POMOCNÉM PROJEKTU "DEJTE PRÁDLEM NADĚJI"

 

Naše mateřská firma Fantasy Italia s.r.o a s ní potažmo i náš e shop www.vip-pradlo.cz jsou výrobci a distributoři spodího prádla , plavek a županů české značky FANTASY homewar. Výše zmíněný e shop tyto značky nabízí svým zákazníkům.

S Nadačním fondem dětské onkologie KRTEK vznikla spolupráce, kdy značka FANTASY finančně podporuje onkologicky nemocné děti a jejich rodiny, také přispívá dle dohody na slibně se vyvíjející způsob léčby - personalizovanou medicínu, více o ní ve videu zde:

 

 

Z prodeje každého výrobku značky Fantasy / spodní prádlo, plavky a župany / , který si zakoupíte , je přispíváno 10% do pokladničky, která bude 1x až 2x ročně oficiálně předána Nadačnímu fondu Krtek. O předání se dozvíte na našem FB profilu, zároveň budou doklady o předání zveřejněny na blogu našeho e shopu.

 

TYTO PRODUKTY JSOU OZNAČENY SAMOLEPKOU S KRTEČKEM

PROHLÉDNOUT
 

pomáhejte nákupem prádla i plavek české značky FANTASY a "Dejte prádlem naději"

Pokud chcete pomoci nějakou částkou i sami, v tomto krátkém videu se dozvíte, kam ji poslat:

 

 

Děkujeme za pomoc! Také nákupem roušek na našem e.shopu vip-pradlo.cz jste se podíleli na finančnímu daru Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Děkujeme :-)