Push Up podprsenky Fantasy

Napadlo by vás, že si podprsenku užijete stejně jako plavky?

Užily jste si léto v luxusních plavkových push-up podprsenkách Fantasy? Nezoufejte, že slunečné dny jsou dávno pryč. Máme pro vás dokonalou náhradu! Žádné plavky. Navrhli jsme zcela autentické push-up podprsenky Fantasy, která splňují všechny vaše požadavky.

 

Původní struktura

Byly jste zvyklé na vysoký střed, pružné boční kostice a dokonalý push-up efekt? Ty nejlepší vlastnosti jsme z plavkové podprsenky přenesli na spodní prádlo. Zachovali jsme celkový střih a ponechali i tolik příjemný a slušivý materiál. Samozřejmostí je dokonale tvarovaný plný dekolt, který vhodně využijete jak do večerních šatů, tak pod uhlazené topy.

Pohodlí a elegance

Absolutní komfort navíc zajišťuje pevný obvod, díky němuž se podprsenka ani nehne. Proto vaše poprsí zůstane stále ve stejné poloze, aniž byste se musela neustále upravovat. Velkou výhodou jsou odnímatelná ramínka, která si nastavíte dle vlastní potřeby, vyměníte za jiná, nebo je zkrátka sundáte. Možná nosíte vykrojené halenky na tzv. boxera? Pak ramínka jednoduše překřížíte, aby nebyla vidět.

Totožná velikost

Protože vám chceme nákup co nejvíce ulehčit, plavkovou podprsenkou jsme se inspirovali natolik, že jsme použili i totožné velikosti! Proto se nemusíte trápit s měřením, ale snadno si vyberete podprsenku ve stejné velikosti, jako jsou vaše plavky.