Nalepovací podprsenky

Trend plesové sezóny a letních měsíců! Tato podprsenka sama drží a nebude Vás obtěžovat žádnými švy či ramínky. Nalepovací, samodržící a neviditelné podprsenky pomáhají podtrhnout vaše přednosti bez nápadných prvků. Dají se jednoduše přilepit na prsa a ihned drží správný tvar. Podprsenky se zapínají plastovým zapínáním mezi košíčky, které k sobě obě prsa přitáhne. Nalepovací podprsenka i bez zadního zapínání plně nahrazuje standardní podprsenku. Při správném zacházení je možné ji použít opakovaně.

Výhodou je že:

Jak používat neviditelnou podprsenku

  • silikonová nalepovací podprsenka se silikonovými ramínky kolem krku zaručuje lepší podporu proti sklouznutí- hodí se do šatů plesových i letních, do triček, kdykoli máte odkrytá záda, krk a ramena- silikonová nalepovací podprsenka se vyznačuje push-up efektem
  • silikonová podprsenka zvětšuje objem a přitom zůstává neviditelná

V naší nabídce také naleznete látkovou nalepovací podprsenku, která také plně nahrazuje klasickou dámskou podprsenku, i když nemá žádné zadní zapínání. Látka tvoří pouze horní část této nalepovací podprsenky.

Staňte se i vy spokojenou nositelkou těchto kouzelných podprsenek, které zdokonalí vaši siluetu, poskytnou vám pohodlí, sebedůvěru a skvělý vzhled kdykoli budete potřebovat.