Kdo jsme

Internetový obchod vip-pradlo.cz se pohybuje na trhu od roku 2011. Původně jsme se orientovali na prodej světových značek v oblasti spodního prádla, plavek, pyžam a volnočasového oblečení. Postupem času se sortiment rozšířil o značky, které by svou kvalitou, cenou a velikostním sortimentem měly uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky

Provozováním internetového obchodu na sebe přenášíme velkou zodpovědnost za spokojenost klientů. Spodní prádlo je specifikem v oblasti módy, protože každé lidské tělo má své originální rozměry a každá lidská bytost má také jinou představu o tom, v čem se cítí nejlépe. K tomu, abychom mohli splnit každé přání svých zákazníků, jsme museli vhodně zvolit i své obchodní partnery, a to především stabilního dodavatele našeho sortimentu.

S kým spolupracujeme

Dodavatelem našeho sortimentu je společnost Fantasy Italia s.r.o. fungující na českém trhu od roku 1997. Fantasy Italia s. r. o.  se zabývá dovozem italských značek jako je Leilieve, Pierre Cardin, Lormar, Sielei, Jolidon, Cotonella a Lovelygirl ve střední cenové relaci pod značkou Fantasy Italia a distribucí spodního prádla a doplňků luxusních značek jako Emporio Armani, Dolce & Gabbana, Guess, John Galliano, Just Cavalli.

Od roku 2011 do naší nabídky přibylo spodní prádlo a plavky české značky Fantasy, která se zaměřuje na plnoštíhlé ženy a výrobu nadměrných podprsenek ve velikostech košíčků C až L a obvodech 65 až 115 cm.

Abychom dokázali uspokojit přání všech zákazníků, nabízíme spodní prádlo, doplňky a oblečení pro volný čas různých cenových hladin, různých značek, jejich celoroční i sezónní kolekce s maximální rychlostí dodání zboží a vstřícným servisem.

- naše sklady mají v součtu více než 1500 m2, veškeré zboží držíme skladem od jednotlivých výrobců napřímo zajistíme různorodé produkty v oblasti spodního prádla, plavek, nočního a volnočasového oblečení

- garantujeme pravost veškerého značkového zboží

- velikost naší nabídky z dílen italských návrhářů nemá na českém a slovenském trhu konkurenci 

- od začátku roku 2013 připravujeme spuštění e-shopu pro našich klientelu na Slovensku

Věříme, že se k nám budete rádi vracet.