Akce se stylistkami

Máte dokonale padnoucí podprsenku, celý den o ní téměř nevíte, krásně vám drží prsa a cítíte se v ní skvěle ?? Dokonale padnoucí podprsenka je snem každé ženy a nejde jen o pocitovou či estetickou záležitost, dobře sedící podprsenka často eliminuje i nepříjemnosti jako je bolest zad, šíje, otlaky a odřeniny kolem prsou. Bohužel až 80% žen nezná svoji správnou velikost podprsenky a zbytečně se pak trápí ve špatně sedícím prádle. Často vidíme zařezaná ramínka, prsa proklatě nízko a obvod místo na zádech až za krkem, kostice nebezpečně zapíchnuté v prsní tkáni , prsa přetékající ven z košíčků nebo naopak propadávající spodem podprsenky dolů. 

Brafitérky

Ale jak si vybrat tu správnou, padnoucí podprsenku, ve které se budete cítit skvěle? Právě tímto uměním – jak vybrat správnou podprsenku právě pro Vás- se zabývá odborné poradenství zvané bra- fitting / doslova přeloženo jako „napasování“ podprsenky přesně na vaše tělo/. Specielně pro vás, naše zákaznice, jsme vyškolili milé brafitterky Pavlu, Mílu a Anetu, které za vámi rády přijedou a s výběrem té vaší skvělé podprsenky vám poradí a pomohou. Na této stránce můžete vidět, do kterých měst se naše brafitterky v následujících měsících chystají. Každá akce je určena široké veřejnosti, takže i vy se zde můžete na libovolnou brafittingovou akci registrovat. Máte zájem naplánovat brafittingovou akci ve vašem okolí? Máte další zájemkyně, které by rády přišly? Pomocí tohoto kontaktního formuláře nám můžete také sdělit, ve kterém městě by jste nás rády viděly. S naší pojízdnou podprsenkovou prodejničkou jezdíme po celé ČR i Slovensku :-) .

Náš výběr podprsenek je obrovský, proto neváhejte a investujte trochu svého času sami sobě, svému zdraví i dlouhodobému dobrému pocitu :-) .

Zkušená bra- fitterka Vám pomůže:

  • určit správnou velikost podprsenky
  • vybrat správný střih a tvar podprsenky dle účelu, pro který má sloužit / sport, společenská událost, denní nošení/
  • naučí Vás podprsenku správně zkoušet a oblékat
  • poradí, jak o prádlo správně pečovat
  • ukáže, jak správná podprsenka dokáže změnit celkový vzhled postavy
  • seznámí Vás s nejnovějšími trendy v oblasti spodního prádla

 

Připravované akce

Uherské Hradiště 25.2.2017

Karviná 11.3.2017

Brno

Pec pod Sněžkou

Hradec Králové

České Budějovice

Zlín

Olomouc

Uherské Hradiště

Něco málo z našeho víkendového bra-fittingu :-)) Na vědomost se dává, že v Horním Maršově se konala velká sláva! V neděli se pohybovaly ženy po místních komunikacích s blaženým úsměvem a odhaleným dekoltem!! Ano, takto by mohla začínat tisková zpráva z nedělního dne v Horním Maršově.
Známé české pořekadlo „Březen, za kamna vlezem“ ve Strážnici neplatilo. Ženy odtud i z blízkého okolí se držely spíše hesla : „Březen, do dokonale padnoucí podprsenky vlezem“, a tak jsme se v tento měsíc v hojném počtu sešly se ženami různých rozměrů a pomohly jim jejich heslo naplnit.