PayU

Košilky

Košilky

Podkategorie

  • Noční

    Dámské noční košilky už dávno nejsou jen oděvem na spaní. Dnes se nejčastěji vyrábí z jemných krajek a saténu a bývají vkusně ozdobeny mašličkami, prošitím či průsvitnými vsadkami. Vyberte si z naší nabídky provokativních nočních košilek, které podtrhnou vaši krásu.

    Prohlédněte si také naši nabídku dámského erotického prádla, pyžam, kalhotek a podprsenek.

  • Spodní

    Spodní košilky jsou vhodné jako další vrstva pod oblečení, která chrání vaše záda a ledviny před chladem. Jsou ideální ke kalhotám či legínám s nízkým pasem. Lze je nosit zastrčené do kalhot nebo přes ně. Vyberte si z nabídky krásných modalových, bavlněných a stahovacích košilek.

    Prohlédněte si také naši nabídku dámského stahovacího prádla, pyžam, kalhotek a podprsenek.


produktů na stránce

Košilky

Pokud se chcete cítit pohodlně, spodní košilky v naší nabídce jsou určeny právě vám. Vysoký obsah modalu či bavlny zajišťuje měkkost, hřejivost, prodyšnost a zabraňuje rychlé ztrátě barvy či tvorbě žmolků. Ve výjimečných chvílích vaši krásu, tvary a sebevědomí podtrhnou sexy noční košilky ze saténu a krajek.

V této kategorii naleznete také zeštíhlující topy značky Self, které nejen skvěle padnou a formují, ale díky mikrokapslím s kofeinem také podporují hubnutí.

Prohlédněte si také naši nabídku dámského erotického prádla, pyžam, kalhotek a podprsenek.

produktů na stránce