Push up

Push up

Podkategorie

 • Push up

  Push-up podprsenky ocení především ty z Vás, ke kterým nebyla příroda v oblasti hrudníku tolik štědrá a nemohou se pochlubit plnějšími tvary poprsí. Ideálním řešením jsou push-up podprsenky, které své majitelce ňadra pozvednou, opticky zvětší velikost poprsí a tím zajistí smyslný dekolt. Tajemství krásného a přitažlivého dekoltu je v zapracované vycpávce uvnitř košíčků, která může být např. pěnová, gelová nebo oblíbená kombinace gel-vzduch. Push-up podprsenky jsou určeny zejména pro pozvednutí a vytvarování drobného poprsí. Push-up efekt ňadra mírně přitlačí k sobě a vykouzlí požadovaný žlábek mezi nimi. Tento typ podprsenek je populární i u žen s velikostí košíčků C, D, E, které chtějí zvýraznit na své postavě právě tuto část těla. Push-up podprsenky mají většinou zapracovanou kostici, ale stále více poptávanou je i bez kosticová varianta daného typu podprsenky. Push-up podprsenky Vám nejen krásně dotvarují Vaše poprsí do okouzlujících ženských linií, ale i zlepší celkový vzhled postavy a Vy se budete cítit jedinečná a sebevědomá.

 • Super Push up

  Patříte k ženám, které příroda příliš neobdařila a ráda byste měla krásný dekolt v triku nebo  ve společenských šatech s hlubokým výstřihem? Pak zvolte podprsenku se super push – up efektem, která je schopná zvětšit Vám poprsí o dvě až tři čísla a vytvořit Vám tak ukázkový sexy žlábek mezi prsy. Jedničkou mezi výrobci super push – up podprsenek je legendární značka Wonderbra, kterou proslavila naše přední topmodelka Eva Herzigová, ale také značka Calvin Klein, Sí e lei, Leilieve nebo  Lormar se svými gelovými podprsenkami.             

 • Push up bez kostic

  Jako v každém oboru jde vývoj mílovými kroky kupředu, ani mezi světovými tvůrci a výrobci dámského spodního prádla tomu není jinak. Nyní za Vámi přicházejí s revoluční technologií u push-up podprsenek, kde nahradili kovovou kostici, která často vpředu a v podpaží tlačila své nositelky, lehkou plastovou kosticí obalenou pěnou a z některých kostici úplně vypustili a zpevnili specielně část pod prsy. Bezkosticová podprsenka se tak přizpůsobí vašemu tělu jako druhá kůže, výborně drží tvar, poskytne vám maximální pohodlí a volnost v pohybu, to vše s úžasně tvarovaným sexy dekoltem. Každá milovnice push-up podprsenek si ji zamiluje.

 • Push up gelové

  Gelové podprsenky patří k nejoblíbenějším typům push-up podprsenek, protože dokáží přirozeně zvětšit velikost poprsí až o dvě čísla. Vycpávky díky textilní či pěnové vrstvě nepřijdou do kontaktů s kůží a jejich nošení je komfortní během celého dne. Mezi oblíbené výrobce gelových podprsenek patří značky Lormar, Wonderbra, nebo Sielei.


produktů na stránce

Push up

Push-up podprsenky ocení především ty z Vás, ke kterým nebyla příroda v oblasti hrudníku tolik štědrá a nemohou se pochlubit plnějšími tvary poprsí. Ideálním řešením jsou push-up podprsenky, které své majitelce ňadra pozvednou, opticky zvětší velikost poprsí a tím zajistí smyslný dekolt. Tajemství krásného a přitažlivého dekoltu je v zapracované vycpávce uvnitř košíčků, která může být např. pěnová, gelová nebo oblíbená kombinace gel-vzduch. Push-up podprsenky jsou určeny zejména pro pozvednutí a vytvarování drobného poprsí. Push-up efekt ňadra mírně přitlačí k sobě a vykouzlí požadovaný žlábek mezi nimi. Tento typ podprsenek je populární i u žen s velikostí košíčků B, C, D, E, které chtějí zvýraznit na své postavě právě tuto část těla. Push-up podprsenky mají většinou zapracovanou kostici, ale stále více poptávanou je i bez kosticová varianta daného typu podprsenky. Push-up podprsenky Vám nejen krásně dotvarují Vaše poprsí do okouzlujících ženských linií, ale i zlepší celkový vzhled postavy a Vy se budete cítit jedinečná a sebevědomá.

produktů na stránce